Jak spolupráce probíhá

On-line poptávka

Vyplníte jednoduchý formulář, následně Vás budu kontaktovat s pozváním na vstupní konzultaci.

Vstupní konzultace

Vzhledem k Vašemu pohodlí a časové úspoře, konzultace budou probíhat on-line prostřednictvím webových aplikací (Skype, Zoom..), ale samozřejmě se můžeme domluvit i jinak 🙂 Na vstupní konzultaci si promluvíme o Vašich cílech a očekáváních, představím Vám, jak funguje můj program a jestliže se na spolupráci dohodneme, vyzpovídám Vás trochu (abych zjistila stávající situaci, zdravotní stav, návyky atd.) a řekneme si další postup. Pokud zjistíte, že to není nic pro Vás, je tato vstupní konzultace zcela zdarma.

Dodání inidviduálního plánu

Vypracuji individuální plán ve formě e-booku s jednoduchými kroky a zašlu prostřednictvím e-mailu. Výstupní plán bude obsahovat: Váš metabolický typ a doporučení pro stravování (seznam preferovaných potravin, čemu se vyhýbat, co omezit, a co je možné konzumovat denně), návod jak určit Vaši individualitu v běžném stravování, doporučení ke zdrojům potravin a úpravám jídelníčku dle sezóny a denní doby, pitný režim, doporučená suplementace, návod na srovnání cirkadiánního rytmu (rutiny, dechová cvičení a další typy), návod na mentální regeneraci a zdraví (jak minimalizovat stress, sebeuvědomění). Součástí tohoto plánu je také osobní konzultace, kde si jednotlivé kroky vysvětlíme a bude i prostor pro dotazy. Tento stravovací plán neobsahuje žádný striktní jídelníček ani kalorická omezení. Pokud je téma stravování pro Vás zcela nové, doporučuji rozšířit tuto konzultaci o vzorový jídelníček s receptářem, který Vám ze začátku pomůže v jídle lépe orientovat a dodržovat režim, než se naučíte poslouchat své tělo!

Osobní tréninky

Buď jako součást Komplex programu nebo i jednotlivě či v podobě permanentky! Osobní tréninky s profíkem je něco, co pomohlo mě dostat se do světa zdravého pohybu a doporučuji to každému, kdo se sportem začíná, nebo cítí, že jeho trénink stagnuje a chce vyzkoušet něco nového nebo kompenzovat zatížení z jiných sportů. Můj program funkčního cvičení je jednoduchý, ale zároveň všestranný, nenáročný na prostory ani na vybavení, a při tom obsahuje všechno, co by každý člověk měl pro sebe v rámci fyzické aktivity dělat. Cílem ale není Vás uvázat už navždy do mé péče, beru trénink s klienty spíše jako vzdělávací kurz, na konci kterého budete umět sestavit si trénink a spolu můžeme pak v budoucnu trénovat pouze až budete chtít zkontrolovat techniku, inspirovat se novými cviky nebo jen tak že mě budete chtít vidět! 🙂

Kontrola výsledků a úpravy plánu

Z vlastní zkušenosti vím, že cesta ke zdravému a spokojenému životu není jednoduchá pro nikoho. Ne každý má to štěstí, že má kolem sebe stejně naladěné lidi nebo má dostatečnou disciplínu nevzdat to, když výsledky se ne a ne dostavit....proto součástí mého programu je sledovat, motivovat, podporovat a v případě potřeby občas i změnit směr naší cesty....protože i to je součást života!

Co můžete získat spoluprací se mnou?

Zdraví a energii

pro lepší život a pohyb

Pravidelnost

v stravovacích návycích

Redukce

tuků a telesné hmotnosti

Spokojenost

duševní, telesnou i psychickou