Jak spolupráce probíhá

On-line poptávka

Vyplníte jednoduchý formulář, následně Vás budu kontaktovat s pozváním na vstupní konzultaci.

Vstupní konzultace

Vzhledem k bezpečnosti a také Vašemu pohodlí a časové úspoře, konzultace budou probíhat on-line prostřednictvím webových aplikací (Skype, Zoom..), s výjimkou případu, kdy zakoupíte měření tělesné kompozice na přístroji Tanita - v tomto případě se budeme muset potkat 🙂 Na vstupní konzultaci si promluvíme o Vašich cílech a očekáváních, představím Vám, jak funguje můj program a jestliže se na spolupráci dohodneme, zašlu Vám dotazník na metabolický typ a řekneme si další postup. Tato vstupní konzultace je zcela zdarma.

Dodání inidviduálního stravovacího plánu

Vypracuji stravovací plán pro Vás a zašlu prostřednictvím e-mailu. Stravovací plán obsahuje: Váš metabolický typ a doporučení ke stravování, poměry živin, doporučení k pohybovým aktivitám, rozmezí kalorického příjmu vzhledem k těmto aktivitám, případně suplementační plán, jiná doporučení týkající se životního stylu, nakupování, úprava potravin, dále pak kniha receptů, kde najdete u použitých potravin hodnoty makroživin, takže můžete prizpůsobit vaření svému metabolickému typu.

Hlavní konzultace

Po dodání stravovacího plánu, si dáme konzultaci, kde si vysvětlíme jednotlivé složky plánu, jak to funguje a jak postupovat, když si chceme sestavit jídelníček. Tato konzultace proběhne on-line. V případě potřeby, si po dobu 1 měsíce od dodání plánu můžeme dát další konzultace, nebo ráda zodpovím veškeré dotazy, poradím, doporučím - nezaplatíte za to nic navíc.

6-měsíční koučink

V případě programu "Komplex" bude spolupráce pokračovat po dobu 6 měsíců, a bude víc detailní (rozpracování plánu, coaching, měření, sledování výsledků, vzorový jídelníček pro Vaší inspiraci atd)

Co můžete získat spoluprací se mnou?

Zdraví a energii

pro lepší život a pohyb

Pravidelnost

v stravovacích návycích

Redukce

tuků a telesné hmotnosti

Spokojenost

duševní, telesnou i psychickou