Jak spolupráce probíhá

On-line poptávka

Vyplníte jednoduchý formulář, následně Vás budu kontaktovat s pozváním na vstupní konzultaci.

Vstupní konzultace

Vzhledem k bezpečnosti a také Vašemu pohodlí a časové úspoře, konzultace budou probíhat on-line prostřednictvím webových aplikací (Skype, Zoom..), s výjimkou případu, kdy se domluvíme na osobním tréniku, v tomto případě se musíme potkat 🙂 Na vstupní konzultaci si promluvíme o Vašich cílech a očekáváních, představím Vám, jak funguje můj program a jestliže se na spolupráci dohodneme, vyzpovídám Vás trochu (abych zjistila stávající situaci, zdravotní stav, návyky atd.) a řekneme si další postup. Pokud zjistíte, že to není nic pro Vás, je tato vstupní konzultace zcela zdarma.

Dodání inidviduálního plánu

Vypracuji individuální plán ve formě protokolu a zašlu prostřednictvím e-mailu. Výstupní plán bude obsahovat: Váš metabolický typ a doporučení pro stravování (seznam preferovaných potravin, čemu se vyhýbat, co omezit, a co je možné konzumovat denně), návod jak určit Vaši individualitu v běžném stravování, doporučení ke zdrojům potravin a úpravám jídelníčku dle sezóny a denní doby, pitný režim, doporučená suplementace, návod na srovnání cirkadiánního rytmu (rutiny, dechová cvičení a další typy), návod na mentální regeneraci a zdraví (jak minimalizovat stress, sebeuvědomění). Jako bonus bude protokol obsahovat další typy na optimalizaci zdraví a výkonu a také knihu receptů pro inspiraci k novému stravování 🙂

Průběžné konzultace

K Vašemu individuálnímu plánu budete mít nejspíš spoustu dotazů! I v případě, že zakoupíte pouze Basic plán, máte možnost mě kdykoliv kontaktovat prostřednictvím sociálních médií nebo e-mailu v případě nejasností nebo pochyb. Pokud jste si pořídili Komplex plán, máte v ceně 6-měsíční koučink, kdy si budeme dávat průběžné konzultace nejen kvůli dotazům a diskuzi, ale také pro sledování Vašich výsledků a úpravy plánu podle Vašich potřeb.

Koučink a osobní setkání na tréninku

Osobní tréninky jsou součástí Komplex plánu, ale můžete je zakoupit i odděleně, a to i formou permanentky nebo jednotlivě. Trénuji venku na čerstvém vzduchu (v případě nepřízně počasí se dá vymyslet náhradní řešení vevnitř), cviky jsou jednoduché, zaměřené na techniku a mobilitu, prováděné pouze s vlastní váhou nebo minimem vybavení (odporové gumy, gymnastické kruhy), které mám pořád u sebe. S sebou si máte přinést pouze pohodlné oblečení a dobrou náladu! Dáte-li dohromady skupinu dvou, tří nebo max. čtyř lidí, můžeme trénovat všichni společně a samozřejmě i o něco levněji 🙂 Nově také nabízím online verzi tréninku, tzn., že Vám zašlu tréninkový plán dle Vaší pokročilosti a instruktážní videa s provedením jednotlivých cviků. Tato verze je méně náročná na čas a také Vás případně vyjde i levněji, avšak doporučuji spíš osobní tréninky pro efektivnější výsledky, nebo kombinaci těchto dvou možností.

Co můžete získat spoluprací se mnou?

Zdraví a energii

pro lepší život a pohyb

Pravidelnost

v stravovacích návycích

Redukce

tuků a telesné hmotnosti

Spokojenost

duševní, telesnou i psychickou