O mně

67402972_2827319387284910_4161222014402560_n
82432151_3220146738002171_1523981257069821952_o

Jmenuji se Maria a jsem certifikovaná trenérka zdravotní tělovýchovy a specialista na výživu.

Zastávám komplexní přístup k lidskému tělu. I když mou doménou je pohyb, uvědomuji si, že pravidelný trénink není jediným krokem na cestě k trvalému zdraví, a ráda Vám pomůžu se všemi nutnými kroky.

Jméno: Maria

Rok narození: 1982

Místo narození: Moskva, RF

Bydliště: Praha

Zájmy: posilování s vlastní vahou,kalistenika, pole dance, cestování, vaření, vedení blogu

Byly časy, kdy jsem se o stravu ani vůbec o zdraví příliš nezajímala. A pokud ano, tak pouze z hlediska hubnutí, takže jsem si prošla: omezením kalorií na minimum, vynecháním příloh a pečiva (snaha o low carb), u cvičení pak běhání do umření (a zničení kolene), posilovna (kde jsem nevěděla, co dělat),  počítání kalorií, vážení potravin s přesností na gramy….mohla bych pokračovat v seznamu různých chyb, ale to by bylo dlouhé, dodám snad jen, že i když jsem se o zdraví začala zajímat, řešila jsem to z hlediska kalorické bilance – jíst co nejméně a cvičit co nejvíce – a nezajímalo mě ani tak složení stravy a ani náplň toho cvičení, které mě primárně ani nebavilo, chtěla jsem jen ten trénink mít za sebou 🙂 Navíc, netušila jsem nic o důležitosti spánku, regenerace, psychické pohody – a to byl také kámen úrazu. Neustále jsem myslela na jídlo, odepírala si věci, nutila do pravidelných tréninků a snila o dokonalé postavě. 

Poznáváte se v tom? Nebo možná jste se o tato témata nikdy příliš nezajímal/a a teď chcete “se sebou něco dělat” ale nevíte, kde začít? Je těch informací všude mnoho a někdy si i protiřečí? Máte pocit, že byste měl/a dělat všechno, ale není na to čas? Ušetřete si trápení, které jsem měla já a přijďte k hotovému 🙂 Můžu po těchto letech říct, že mám dostatečné informace (které však neustále doplňuji a vzdělávám se) a ráda se o ně s Vámi podělím, s ohledem na Vaší individualitu. 

Co mně přivedlo na dráhu holistické poradkyně?

Mou původní profesí je účetnictví a finance. Šlo mi to vcelku dobře, nemůžu řict, že těchto let lituji, ale jednoho dne jsem prostě pochopila, že potřebuji něco jiného. Nebylo to ani tak vlastně jednoho dne, byl to proces, který začal u mě (a pořád trvá). Díky lidem, které jsem na své cestě potkala a inspirovali mě, jsem tam, kde jsem, a tak jsem se rozhodla, že mým posláním je být ten člověk, který inspiruje a pomáhá ostatním na té jejich cestě. Budu nadšená, pokud se stanu jedním z takových lidí právě pro Vás.

Co můžete získat spoluprací se mnou?

Zdraví a energii

pro lepší život a pohyb

Pravidelnost

v stravovacích návycích

Redukce

tuků a telesné hmotnosti

Spokojenost

duševní, telesnou i psychickou